KONST / Litografier / Färglitografi 15539192
nr 1553 9192
Bengt Fransson
(f. 1935), Sverige
Signerad, numrerad 233/260, "Kolorerad", Parkmotiv. Färglitografi, bildmått: 43x54 cm, yttermått inklusive ram: 60x70 cm
Bengt Fransson, svensk målare född i Östanåbruk 1935.
Utrop:
600 kr
måndag 31 juli 2023
kl 20:32:16